Du er her: Om oss » Ansatte / Staff

Kontaktinformasjon / For contact

E-mail adress: helen.brandstorp@uit.no, cellphone 99152115

Advisor Frank Remman: +47-77645512

Click for more contact data             

Mailing adress:

Nasjonalt senter for distriktsmedisin, 

Boaittobealmedisiinna našunála guovddáš

ISM; Helsefak; UiT

N-9037 Tromsø

 

Hopp over tips en venn - Hovedinnhold - Topp

Tips en venn

Send

Hopp over seksjon - Til hovedinnhold - Topp

Søk »

Følg oss på

 

     

 

 

Til toppen av siden

Ansatte / Staff

 

Navn

Tittel

(CV klikk på tittel)

Kontaktinfo

Tilknytning

Helen Brandstorp

  

Director

Leder 

 Office:+47 77623350

 Cellph:+47 99152115

helen.brandstorp@uit.no

 MD,PhD 

Birgit Abelsen

   

Research Director  Forskningsleder

 Office:+47 78450412

 Cellph:+47 95870987

 birgit.abelsen@uit.no

 Assistant  professor PhD

Margrete Gaski  

   

Senior Researcher Seniorforsker

 

 Cellph:+47 97004116

 margrete.gaski@uit.no

 

 

 Political  scientist PhD

Frank Remman

  

Advisor

Rådgiver

 Office: + 47 77645512

 frank.remman@uit.no

 Administration

Prof. Ivar J. Aaraas

 

Professor  emeritus

 

 

 Office:+47 77644816 Cellph:+47 94279344

 ivar.aaraas@uit.no

 Professor  emeritus
   Martin Bruusgaard Harbitz

 


 

martin.harbitz@gmail.com

 

MD, PhD-candidate

 

Frank Hilpüsch

Fastlege Bjarkøy/Harstad

NSDM-stipendiat

 

Jorunn Nygård

Fastlege i Senjalegen

NSDM-stipendiat

 

Trine Rydningen Sykepleier i Senjalegen

 NSDM-stipendiat

   Ingunn Heggheim Fastlege i Alta  NSDM-stipendiat
   Arve Østlyngen Fastlege Alta  NSDM-stipendiat

   

Anders Svensson Kommuneoverlege Bø i Vesterålen

NSDM-stipendiat

 

Martine Hagen Fysioterapeut Bø i Vesterålen NSDM-stipendiat
       

 

Norsk English

Topp

Nasjonalt senter for distriktsmedisin. Institutt for samfunnsmedisin, 9037 Tromsø. Telefon: +47 776 45 512 | Siteman CMS