Leder Helen Brandstorp, Spes. Allmennmedisin, PhD

Lege, helsetjenesteforsker, webredaktør

Office:+47 77623350
Cellph:+47 99152115

Arbeidssted Tromsø
helen.brandstorp@uit.no

Forskningsleder Birgit Abelsen, MPH, PhD

Satistikker og helsetjenesteforsker

Office:+47 78450412
Cellph:+47 95870987

Arbeidssted Alta
birgit.abelsen@uit.no

Seniorforsker Margrete Gaski, PhD

Statsviter og helsetjenesteforsker

Cellph:+47 97004116

Arbeidssted Bardu
margrete.gaski@uit.no

Rådgiver Frank Remman

Grunnfag i samfunnsplanlegging og juss

Office: + 47 77645512

Arbeidssted Tromsø
frank.remman@uit.no

Martin Bruusgaard Harbitz, ph.d-student.

Allmennlege i spesialisering

Arbeidssted Lyngen

martin.harbitz@gmail.com

Lege Kristine Andreassen, ph.d.-student.

Lege

Cellph:+47 48230480

Arbeidssted Tromsø
kristine.andreassen@uit.no

Forsker Anette Fosse

Spesialist i allmennmedsin, sykehjemslege, ph.d

Cellph:+47 91622312

Arbeidssted Mo i Rana
anettfos@online.no

Forsker Magnus Hjortdahl

Allmennlege i spesialisering og ph.d

Cellph:+47 97 56 26 97

Arbeidssted Oslo
magnus.hjortdahl@gmail.com

Prosjketkoordinator Ingvill Konradsen Ceide

Master i samfunsfag

Cellph:+47 45631827

Arbeidssted Trondheim
Ingvill@prosjekthaiti.org

NSDM januar 2017. Foto av Marie Louise Somby

 http://www.marielouisesomby.no