[/et_pb_team_member][/et_pb_column]
Forskningsleder Birgit Abelsen, MPH, PhD

Satistikker og helsetjenesteforsker

Office:+47 78450412
Cellph:+47 95870987

Work place Alta
birgit.abelsen@uit.no

Seniorforsker Margrete Gaski, PhD

Statsviter og helsetjenesteforsker

Cellph:+47 97004116

Work place Bardu
margrete.gaski@uit.no

[/et_pb_row]

Rådgiver Frank Remman

Mellomfag i statsvitenskap og juss, storfag i samfunnsplanlegging

Office: + 47 77645512

Work place Tromsø
frank.remman@uit.no

Martin Bruusgaard Harbitz, ph.d-student.

Allmennlege i spesialisering

Work place Lyngen and Tromsø

martin.harbitz@gmail.com

Lege Kristine Andreassen, ph.d.-student.

Lege

Cellph:+47 48230480

Arbeidssted Tromsø
kristine.andreassen@uit.no

]Forsker Magnus Hjortdahl

Allmennlege i spesialisering og ph.d

Cellph:+47 97 56 26 97

Arbeidssted Oslo
magnus.hjortdahl@gmail.com

Prosjektleder Ingvill Konradsen 

Master i samfunnsfag

Cellph:+47 45631827

Arbeidssted Trondheim
Ingvill.konradsen@uit.no

Forsker Eva Muriel Kibsgaard Nordberg

Lege – cand.med.

Arbeidssted Vestvågøy, Lofoten
eva.nordberg@gmail.com

Forsker Maria Fredriksen Kvamme

medisinsk antropolog

Cellph: +47  97182260

maria.f.kvamme@uit.no

NSDM januar 2017. Foto av Marie Louise Somby

 http://www.marielouisesomby.no 

[/et_pb_section]